Wednesday, September 20

काठमाडौ/मतगणना अपडेट

 

स्थानीय तह निर्वाचन अन्तर्गत चारवटै महानगरपालिकामा मतगणना जारी छ ।

काठमाडौ/मतगणना अपडेट

काठमाडौमा जारी गणनाको पछिल्लो परिणाम अनुसार नेपाली कांग्रेसका राजुराज जोशीले ८ सय ४५ र नेकपा एमालेका विद्यासुन्दर शाक्यले १ हजार ३ सय ८६ मत प्राप्त गर्नुभएको छ । त्यसैगरी साझा पार्टीको प्रतिनिधित्व गर्नुहुने स्वतन्त्र उम्मेदवार किशोर थापाले ५ सय १८ र विवेकशील दलको प्रतिनिधित्व गर्नुहुने रन्जु दर्शनाले ६८६ मत प्राप्त गर्नुभएको छ । ३२ वटा वडा रहेको काठमाडौ महानगरमा दुई लाख ७९ हजार ३१६ मतदाता रहेका छन् ।।

ललितपुर/मतगणना अपडेट

त्यसैगरी ललितपुर महानगरपालिकाको पछिल्लो मतगणना अनुसार प्रमुख पदमा नेपाली काँग्रेसका चिरीबाबु महर्जनले ७८१८ मत प्राप्त गर्नुभएको छ भने नेकपा एमालेका हरिकृष्ण व्यञ्जनकारले ७७३६ मत प्राप्त गर्नुभएको छ । त्यसैगरी साझा पार्टीका रमेश महर्जनले ४२८१ मत प्राप्त गर्नुभएको छ ।।

चितवन/मतगणना अपडेट

चितवनको भरतपुर महानगरपालिकामा पनि मतगणना जारी छ । प्राप्त पछिल्लो जानकारी अनुसार प्रमुख पदमा नेकपा एमालेका देवी ज्ञवालीले ६०३३ मत र नेकपा माओवादी केन्द्रकी रेणु दाहालले ४३९३ मत प्राप्त गर्नुभएको छ । भरतपुर महानगरपालिकाकै उपप्रमुख पदमा नेकपा एमालेका दिब्य शर्माले ५०७९ मत र नेपाली कांग्रेसकी पार्वती शाह ठकुरीले ५१२९ मत प्राप्त गर्नुभएको छ ।।

 

कास्की/मतगणना अपडेट

यसैगरी पोखरा-लेखनाथ महानगरपालिकाको पछिल्लो मतगणना अनुसार प्रमुख पदमा नेकपा एमालेका मानबहादुर जीसीले ६९१६ मत र नेपाली कांग्रेसका रामजी कुँवरले ६९३१ मत प्राप्त गर्नुभएको छ । त्यस्तै उपप्रमुखतर्फ नेकपा एमालेकी मञ्जु गुरुङले ६०१४ र नेपाली कांग्रेसकी सरस्वती गुरुङले ६७९३ मत मत प्राप्त गर्नुभएको छ ।।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *