धादिङको सलाङघाटमा बस दुर्घटना/५ जनाको मृत्यु/१६ घाइते

250

काठमाडौं, श्रावण २४: धादिङको सलाङ्गघाट स्थित पृथ्वी राजमार्गमा आज विहान भएको बस दुर्घटनामा परी पाँच जनाको मृत्यु भएको छ,भने १६ जान घाईते भएका छन्। यसै गरी बसमा विस जना भन्दा धेरै यात्रु हराई रहेका छन् । मृत्यु हुनेहरुमा सर्लाहीका अजय दाश र बिजय कुमी रहेका छन्। अन्य तिन जनाको नाम खुल्न सकेको छैन । सर्लाहिको मलंगवाबाट काठमाण्डौ आउदै गरेको श्रृष्टि यातायात कम्पनी प्रलिको सो वस राजमार्गबाट करिव एक सय मिटर तल खसी त्रिशुली नदीमा पुग्दा सो दुर्घटना भएको हो । दुर्घटनामा परि मृत्यु भएका मध्य तिन जनाको शव घटना स्थलमा नै भेटियको हो भने अन्य दुई जनाको चितवनको मुग्लिन र जुगेडिमा फेला पारेको  धादिङ प्रहरीले जनाएको छ । बस त्रिशुली नदीमा खसेकोले धेरै यात्रुहरु बगाएको आसंका प्रहरीको छ । मलंगवाबाट चालीस जना बोकेर आएको सो वसमा विच विचमा पनी निकै यात्रुहरु चढेको घाईतेहरुले बताएका छन् । बसमा सवार अन्य सबै हराई रहेकाले खोजी कार्य जारी रहेको छ । बेपत्ताहरुको खोजीका लागी शसस्त्र प्रहरी नेपाल प्रहरी र नेपाली सेनाले प्रयास गरी रहेका छन् ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here