Tuesday, March 20

प्रतिनिधि र प्रदेश सभा निर्वाचनका लागि उम्मेदवार छनौट गर्न दलहरु व्यस्त/ काँग्रेस संसदीय समितिमा उम्मेदवार छनौट सुरु

बालुवाटार बैठक/ नेका संसदीय समिति

आगामी मंसिर १० र २१ गते हुने प्रदेश तथा केन्द्रको निर्वाचनका लागि दलहरु आन्तरिक तयारीमा जुटेका छन् । ७५ जिल्लाबाटै सिफारिस भएर केन्द्रमा आइपुगेका उम्मेदवारहरुको अन्तिम नामावली टुंगो लगाउन अहिले सबै दलहरु जुटेका छन् । यसैबीच नेपाली काँग्रेसको संसदिय समितिको बैठक हिजो प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा बसेको छ । बैठकमा प्रदेश र केन्द्रका लागि जिल्लाबाट सिफारिस भएर आएका प्रत्यक्ष र समानुपातिक उम्मेदवारहरुका बारेमा छलफल भएको छ । समितिले चाँडै नै उम्मेदवारहरुको टुंगो लगाउने प्रधानमन्त्रीका प्रेस संयोजक गोविन्द परियारले जानकारी दिनुभयो । निर्वाचन आयोगले यही असोज २९ गतेभित्र समानुपातिक र  कार्तिक ५ गतेभित्र प्रत्यक्ष उम्मेदवारहरुको नामावली बुझाउने कार्यक्रम छ ।।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *