Tuesday, May 22

पूर्व अमेरिकी सुरक्षा सल्लाहकार माथिको अनुसन्धानको बिषय पुन विवादमा/ अनुसन्धानलाई प्रभावित पार्ने काम नगरेको राष्ट्रपति ट्रम्पको भनाइ ।

ट्रम्प/रसिया ट्वीटर

अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्पले आफूले संघीय गुप्तचर विभाग एफबिआईका पूर्व निर्देशक जेम्स कोमेलाई पूर्व अमेरिकी सुरक्षा सल्लाहकार मिखायल फ्लिन माथिको अनुसन्धान अघि नबढाउन भनेको भन्ने भनाईको पुनः खण्डन गर्नुभएको छ । आइतबार ट्वीट गर्दै राष्ट्रपति ट्रम्पले आफूले कोमीलाई अनुसन्धान रोक्न कहिल्यै नभनेको दाबी गर्नुभयो । एफ.बि.आई. का पूर्व निर्देशक कोमेले तत्कालिन समयमा आफूले एफबिआईलाई झुटो विवरण दिएको भन्दै माफी मागेपछि यो विषय चर्चामा आएको हो ।

राष्ट्रपति ट्रम्पले सन् २०१५ मा भएको राष्ट्रपति निर्वाचनमा आफूले मस्कोसँग सहकार्य गरेको भन्ने कुरा निराधार रहेको पुनः दोहोर्‍याउनु भयो ।।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *