Tuesday, May 22

आर्थिक विकास र समृद्धिका लागि महत्वपूर्ण अवसर आएको प्रधानमन्त्रीको भनाइ/आर्थिक विकासको लक्ष्यसहित अघि बढ्ने प्रतिबद्धता

प्रधानमन्त्री/रारा संवोधन

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले देशमा अब आर्थिक विकास र समृद्धिका लागि अभूतपूर्व अवसर आएको बताउनुभएको छ ।  निर्वाचनको सफलतासँगै नेपाल, लोकतान्त्रिक अभ्यासमा नयाँ मानक स्थापित गर्न सफल भएको उल्लेख गर्नुहुँदै प्रधानमन्त्री ओलीले इतिहासले आर्थिक विकास र समृद्धिका लागि आफूहरुलाई अभूतपूर्व अवसर प्रदान गरेको बताउनुभएको हो । मुगुको राराताल क्षेत्रबाट आज देशवासीका नाममा सम्बोधन गर्नुहुँदै प्रधानमन्त्रीले अबको सर्वोपरि राष्ट्रिय अभिभारा, संकल्प र कामको केन्द्रबिन्दु भनेको आर्थिक समृद्धि भएको बताउनुभयो ।

प्रधानमन्त्रीले ‘विगतका गुमाइएका मूल्यवान समयको समेत शोधभर्ना गर्न आर्थिक विकासको गतिलाई असाधारण तीव्रता दिइने बताउनु भयो । आफ्नो संवोधनका क्रममा प्रधानमन्त्री ‌ओलीले वर्तमान सरकार भ्रष्टाचारविरुद्ध निर्मम र सम्झौताहीन ढङ्गले प्रस्तुत हुने र त्यसका लागि आवश्यक कानुनी र संरचनागत सुधार गरिने पनि जानकारी दिनुभयो ।।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *